Nasze aktualności Piaseczyńskie Niebieskie Igrzyska 6 maja, 2025 Dzieci z grupy IV uczestniczyły w Piaseczyńskich Niebieskich Igrzyskach w związku z miesiącem świadomości autyzmu zorganizowanych przez GOSiR oraz MGOPS. Poprzedni Wielkanocne spotkanie Nowsze Witaminki - Por Przemek Zobacz również Żywa lekcja przyrody – węże 26 listopada, 2023 Spotkanie z alpakami 15 maja, 2024 Warsztaty ekologiczne „Ze starego coś nowego” 24 maja, 2026