BUDŻET OBYWATELSKI Rytmika dla smyka

Szanowni Państwo, 

 

Zwracamy się do Państwa z prośbą o oddanie głosów na Rytmikę Dla Smyka - cykl zajęć umuzykalniających dla dzieci, dotychczas realizowany w naszym przedszkolu jako nieodpłatne dla nas- rodziców  dodatkowe zajęcia muzyczne dla naszych dzieci.  W tej chwili staramy się o możliwość realizacji Rytmiki Dla Smyka i jej sfinansowanie ze środków Budżetu Obywatelskiego Piaseczno w 2021. 

 

Co zrobić, aby nas wesprzeć:

- w dniach 21-30 wrześniabrkażdy mieszkaniec miasta Piaseczno może oddać swój głos na nasz projekt na stronie: https://piaseczno.budzet-obywatelski.org/glosowanie 

- nasz projekt ma nr 9 i nosi tytuł: "Rytmika Dla Smyka" 

- głosować może również dziecko, wówczas należy wypełnić i załączyć w systemie zgodę opiekuna.

 

Jak nas wesprzeć w staraniach o głosy?

- wejdź na naszego przedszkolnego facebooka:  Przedszkole nr 2 "Zalesinek"  i na swoim profilu udostępnij informację o "Rytmice Dla Smyka" wraz z prośbą o oddanie głosu na realizację zajęć dodatkowych dla Twojego dziecka. 

 

- udostępnij informację o głosowaniu na nasz projekt wśród znajomych poprzez sms, messenger,  whatsapp i inne. Poproś rodziców, dziadków, rodzeństwo, sąsiadów i znajomych, aby oddali głos na nasz projekt. 

 

- jeśli ktoś nie może zagłosować online, pobierz karty do głosowania z przedszkola i poproś go o zagłosowanie na papierze Wzór karty dostępny jest również pobierając tutaj: https://piaseczno.budzet-obywatelski.org/wszystko-o-budzecie/do-pobrania Jeśli głosującym jest osoba nieletnia do karty należy dołączyć "Zgodę opiekuna na głosowanie". 

Karty w wersji papierowej należy złożyć najpóźniej 29 września w sekretariacie naszego przedszkola lub przekazać Paniom Nauczycielkom podczas odbierania dziecka z placówki. Wszystkie karty w wersji papierowej zostaną dostarczone do Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno w ostatni dzień głosowania, czyli 30 września br. 

 

Karty do głosowania wraz ze zgodami opiekunów są dostępne w wersji drukowanej w placówce przedszkola. 

Zapraszamy do aktywnego pozyskiwania głosów. Konkurencja w tym roku jest duża. Wśród projektów jest wiele innych placówek oświatowych, które naśladują nas w staraniach o sfinansowanie dodatkowych zajęć i atrakcji dla dzieci. Bez naszej mobilizacji i wspólnego działania będzie nam trudno zebrać wystarczającą ilość głosów, aby nasz projekt przeszedł do realizacji. 

Trzymamy kciuki. W grupie siła :)

 

Pozdrawiamy, 

Rada Rodziców Przedszkola nr 2 w Piasecznie

ul. Longinusa 25, 05-502, Piaseczno

 

Mail do nas: radarodzicowzalesinek@gmail.com

News: Przedszkole nr 2 "Zalesinek" na FacebookuWróć