Piknik Wolontariatu Uczniowskiego

Szanowni Państwo,

W imieniu uczniów- wolontariuszy  i własnym zapraszamy do udziału w Pikniku Wolontariatu Uczniowskiego.

Uczniowie z 11 gminnych szkół podstawowych pod  kierunkiem opiekunów wolontariatu szkolnego  przygotowali atrakcje dla duszy i ciała.

Zapraszamy do kawiarenki obsługiwanej przez uczniów  na kawę i ciasto, na licytację obrazów namalowanych przez naszych uczniów,  zachęcamy do kupna roślinki oraz do udziału warsztatach, grach, zabawach, ćwiczeniach,  spacerze historycznym. Piknik, który odbędzie się w niedzielę 12 czerwca,  w godz. 11.00 -15.00 w Parku Miejskim  w całości będzie obsługiwany przez naszych uczniów – wolontariuszy.

Środki finansowe zebrane podczas pikniku zostaną przekazane na leczenie Patrycji , uczennicy Szkoły Podstawowej nr 5 w Piasecznie.

Serdecznie zapraszamy  i liczymy na Państwa obecność.

Piknik Wolontariatu Uczniowskiego | Oficjalna strona Miasta i Gminy Piaseczno

Opiekunowie Wolontariatu Szkolnego