Dzień Energii w Piasecznie

 

DZIEŃ ENERGII W PIASECZNIE!

26.06.2016

 

Zapraszamy wszystkie Przedszkolaki do wzięcia udziału w imprezie.
Na uczestników obok ekologicznych ciekawostek czekają naukowe eksperymenty, wielkie bańki mydlane, dmuchaniec i trampolina, czyli to co maluchy lubią najbardziej! Nie zabraknie również ciekawych gości. Dzień energii będzie niepowtarzalną okazją do spotkania za znanym polarnikiem Krzysztofem Michalskim, który opowie o arktycznych ekspedycjach.


konkurs plastyczny

Do wygrania aż 33 nagrody:
3 roboty solarne i 30 nagród pocieszenia!


Aby wygrać należy namalować obrazek na temat:
Jak dbam o środowisko?, podpisać go i osobiście dostarczyć na pikniku Dzień Energii, która odbędzie się w najbliższą niedzielę, 26.06.2016 na Rynku w Piasecznie. Dzieła należy oddać w punkcie informacyjnym do godziny 12.00.


Nasze jury wybierze i nagrodzi 33 najciekawsze prace!


Rozstrzygnięcie konkursu i rozdanie nagród odbędzie się na scenie głównej o godzinie 13.00.


 

Organizatorami pikniku są
Wydział Ochrony Środowiska i  Gospodarki Rolnej Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno.

Wróć